Toote kategooria

Võtke meiega ühendust

Lisa: No.120 Jiaoyang Road, Yangjian Industrial Zone, Xishan District, Wuxi, Hiina Tel: + 86-510-88782152 Faks: + 86-510-88533840 E-post: sales@china-tdt.com web: http://www.chinamastclimber.com

KÕRGE TÖÖTAJATE PLATVORM

Kodu > Toode > Platvorm > KÄITLUSE PLATVORM

Ühe isiku peatatud tugi, peatatud platvorm

Ühe isiku peatatud tugi, peatatud platvorm

TDT peatatud platvorm tagab ohutu, tõhusa ja usaldusväärse vertikaalse transpordi välistööstuse ehitamiseks, kaunistamiseks, puhastamiseks ja kõrghoonete hooldamiseks. Traditsiooniliste karkassidega võrreldes on turvapadjad end turvaliselt ohus, ilmselt tõhusad, paindlikumad ja odavamad. Meie ettevõttel on laiendatud spetsifikatsioon peatatud platvormil ja enamik neist saab kohandada vastavalt teie vajadustele.

Toote üksikasjad

Ühe isiku peatatud häll, tehasehind, maailmakuulsa-TDT, CE sertifikaat

5408.jpg

1) Spetsifikatsioon: tavaline peatatud platvorm ja spetsiaalne peatatud platvorm.

2) Nomine koormus: 100 kg - 1000 kg
3) Tõste kiirus: 8-11m / min
4) Standardne tõstekõrgus: 100 m (maksimaalne tõstekõrgus on 300 m)
5) Materjalid: alumiiniumisulam, värvitud teras, kuumtsingitud teras
6) Platvormi pikkust saab reguleerida 1,5 meetrist kuni 10 meetrini

5406.jpg

Huake Machine on kõrgtehnoloogia ettevõte, mis on spetsialiseerunud 13-aastasele kogemusele uurimis-, arendus- ja tootmistegevusega peatatud platvormide, tõsteseadmete ja mastide ronimisplatvormide tootmiseks. Meil on kvalifitseeritud spetsialistid, professionaalne CAD projekteerimiskeskus ja laboratoorium, täiustatud CNC tootmiskeskus ja väga täpsed kontrollseadmed. Meie toodetel on seitse riiklikku patenti ja seda hinnatakse paljude Euroopa ja Ameerika riikide klientide poolt.
Meie tooteid sertifitseerisid CE, UL, GOST-R, mis tagavad toodete kvaliteedi. Samal ajal oleme loonud müügi- ja tehnilise koostöö suhted Saksamaa, Ameerika, Inglismaa, Venemaa, Hispaania, Itaalia jne.

Pakend: standardne eksportiv pakkimine
Kohaletoimetamine: 10 päeva pärast makse (või koguse järgi)


Kui otsite ühe inimese peatatud hällist, peatatud platvormi, võtke meiega ühendust. Oleme üks professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid, varustatud teie teenusega tehase produktiivse tehasega. Võite olla kindel, et ostate meie kohandatud tooteid, mis on valmistatud Hiinas mõistliku hinnaga.
Hot Tags: Ühe isiku peatatud häll, peatatud platvorm, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, hind, valmistatud Hiinas
Seonduvad tooted
Küsitlus