Toote kategooria

Võtke meiega ühendust

Lisa: No.120 Jiaoyang Road, Yangjian Industrial Zone, Xishan District, Wuxi, Hiina Tel: + 86-510-88782152 Faks: + 86-510-88533840 E-post: sales@china-tdt.com web: http://www.chinamastclimber.com

KÕRGE TÖÖTAJATE PLATVORM

Kodu > Toode > Platvorm > KÄITLUSE PLATVORM

Akna pesemisplatvorm, puhastamine peatatud platvorm

Akna pesemisplatvorm, puhastamine peatatud platvorm

TDT on kõrgtehnoloogia ettevõte, mis on spetsialiseerunud õhutööplatvormi uurimisele, arendamisele ja valmistamisele. Meie ettevõtte poolt toodetud platvormil on täielikud mudelid, enamik sorte ja spetsifikatsioone ning kõige laiemad kasutusviisid sama tööstuse hulgas Hiinas. Neid võib näha peaaegu igas aerieosas koos ZLP150, ZLP200, ZLP300, ZLP500, ZLP630, ZLP800 ja ZLP1000 põhiliste mudelitega.

Toote üksikasjad

Akna pesemise platvorm, Tehase hind, maailmakuulsa-TDT, CE-sertifikaat

6m pin platform.jpg

1) Spetsifikatsioon: tavaline peatatud platvorm ja spetsiaalne peatatud platvorm.

2) Nomine koormus: 100 kg - 1000 kg
3) Tõste kiirus: 8-11m / min
4) Standardne tõstekõrgus: 100 m (maksimaalne tõstekõrgus on 300 m)
5) Materjalid: alumiiniumisulam, värvitud teras, kuumtsingitud teras
6) Platvormi pikkust saab reguleerida 1,5 meetrist kuni 10 meetrini

5406.jpg

Huake Machine on kõrgtehnoloogia ettevõte, mis on spetsialiseerunud 13-aastasele kogemusele uurimis-, arendus- ja tootmistegevusega peatatud platvormide, tõsteseadmete ja mastide ronimisplatvormide tootmiseks. Meil on kvalifitseeritud spetsialistid, professionaalne CAD projekteerimiskeskus ja laboratoorium, täiustatud CNC tootmiskeskus ja väga täpsed kontrollseadmed. Meie toodetel on seitse riiklikku patenti ja seda hinnatakse paljude Euroopa ja Ameerika riikide klientide poolt.
Meie tooteid sertifitseerisid CE, UL, GOST-R, mis tagavad toodete kvaliteedi. Samal ajal oleme loonud müügi- ja tehnilise koostöö suhted Saksamaa, Ameerika, Inglismaa, Venemaa, Hispaania, Itaalia jne.

Pakend: standardne eksportiv pakkimine
Kohaletoimetamine: 10 päeva pärast makse (või koguse järgi)


Kui otsite akna pesemisplatvormi, puhastatavat peatatud platvormi, võtke meiega ühendust. Oleme üks professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid, varustatud teie teenusega tehase produktiivse tehasega. Võite olla kindel, et ostate meie kohandatud tooteid, mis on valmistatud Hiinas mõistliku hinnaga.
Hot Tags: Akna pesumasin, puhastus peatatud platvorm, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, hind, valmistatud Hiinas
Seonduvad tooted
Küsitlus